Головна

Новий формат проведення тендерів із закупівлі державних підприємств і організацій Prozorro, передбачає публічні електронні торги. Система Прозорро працює в онлайн режимі у відкритому форматі, де будь-який бажаючий зареєстрований користувач може спостерігати за процесом проведення тендера, а також детально вивчити результат і договір, укладений між замовником і переможцем. Така схема дозволяє мінімізувати корупцію, створити сприятливу і рівноправну конкурентну середу для учасників, що послужить стимулом для бізнесу, особливо середнього і малого, а також відчутно заощадить державний бюджет.

Державні закупівлі Prozorro працюють через інтернет майданчики, це робиться для того, щоб краще убезпечити систему, а також створити умови для її популяризації та просування. Наш інтернет майданчик «Держзакупівлі онлайн» є офіційним сертифікованим порталом Прозоро, за допомогою якого замовники і потенційні постачальники можуть розміщувати тендери і брати участь в них. Однак на цьому роль сайту «Держзакупівлі онлайн» не закінчується.

Ми зацікавлені в тому, щоб залучити до держзакупівель онлайн більше число учасників, адже це вигідно всім. Замовники, в особі держкомпаній, отримають кращу ціну за рахунок більшої конкуренції на тендері, а учасники зможуть отримати додатковий прибуток, якщо виграють торги. Саме тому ми проводимо консультаційну та освітню діяльність, яка включає проведення семінарів по областям нашої країни, тематичні тренінги та інші заходи, що служать популяризації нового стандарту тендерів. Ми здійснили і розраховуємо здійснювати в майбутньому навчальні програми, які служать правильному використанню системи електронних торгів, як із законодавчою і юридичної позиції, так і з позиції правильного функціонування в ній.

Інтернет майданчик Prozorro «Держзакупівлі онлайн» створює регіональні представництва, які зможуть допомогти бізнес компаніям регіону підключитися до участі в держзакупівлі, а бюджетним організаціям в правильності розміщення і організації тендера в системі електронних торгів.

Якщо у вас виникли питання, або ви зіткнулися з труднощами в зв’язку з роботою на сайті «Держзакупівлі онлайн» Прозорро, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією та допомогою. Фахівці нашого інтернет майданчика допоможуть вам!